Złote czy srebrne? - Sirene Eyewear
Zapisz się na badanie

Złote czy srebrne?

Okulary w całości złote lub srebrne, bądź też takie z przeważającą ilością któregoś z tych kolorów, na pewno przyciągną uwagę otoczenia. Nie ma zasady, które oprawy będą pasować np. tylko konkretnemu typowi urody. Ważne jest, aby czuć się dobrze w wybranym modelu okularów – w końcu oprócz koloru, liczy się jeszcze kształt i materiał z jakiego są wykonane. Jednakże, czym możemy się kierować, jeśli nie potrafimy się zdecydować się między oprawami złotymi a srebrnymi?

Złote okulary

Oprawy w kolorze złota będą dobrym wyborem dla osób o tak zwanej „chłodnej urodzie”, czyli dla osób o jasnej karnacji, blond włosach i niebieskich, szarych czy brązowych oczach. Modele Sirene w złotych tonach to np.: Nova Aurum, Libra Black czy Calisto Gold. Złoto z reguły jest bardziej ozdobne i okulary w tym odcieniu są niejako formą biżuterii.

Nova Gold

Srebrne okulary

Osoby o włosach brązowych czy rudych, o opalonej karnacji oraz zielonych, piwnych i niebieskich oczach, czyli o tzw. ciepłym typie urody, mogą lepiej wyglądać w srebrnych dodatkach. Srebrne oprawy od Sirene to np. Calisto Silver czy Electra.

Calisto Silver

Test z biżuterią

Ważne, aby przy doborze metalicznych opraw – srebrnych czy złotych – przetestować czy dane okulary pasują do biżuterii, zegarka lub innych ulubionych dodatków, które na codzień wybieramy do stroju. Warto zwrócić uwagę czy mamy  np. doczynienia ze srebrem/złotem połyskującym bądź matowym.

Calisto Gold

Libra Black
Copyright © 2020 Sirène