Poradnik Prezentowy Sirene - Sirene Eyewear
Zapisz się na badanie

Poradnik Prezentowy Sirene

Okulary – praktyczny prezent

Okulary są akcesorium modowym, ale najważniejszy jest ich wymiar praktyczny. Wiele osób nie może bez nich funkcjonować. Czy mogę kogoś obdarować okularami? Czy okulary mogą być pięknym i jednocześnie praktycznym prezentem?

Okulary są akcesorium modowym ale najważniejszy jest ich wymiar praktyczny

Prezent ważny przez 12 miesięcy

Często osoby, które chcą zmienić okulary, długo wahają się przed podjęciem ostatecznej decyzji. Przychodzą do salonu wiele razy na przymiarki. Zamawiają domową przymierzalnię.

Dlatego idealnym rozwiązaniem, żeby podarować komuś okulary, jest karta podarunkowa. Karta jest ważna przez okres 12 miesięcy. Można więc mierzyć i zastanawiać się do woli.

Dodatkowo karty podarunkowe można realizować zarówno przez stronę internetową czy w showroomie Sirene na ul. Wilczej 71 w Warszawie. Karta podarunkowa może pokrywać całkowity koszt okularów lub częściowo opłacać zakup.  Wartość kart podarunkowych zaczyna się od 200 zł. Każda karta posiada swój kod, który pozwala na użycie jej na stronie www. Karty mogą być spersonalizowane –  kod może być specjalnie wymyślony dla obdarowywanej osoby.

Karta podarunkowa to prezent, który uszczęśliwi każdego okularnika

Jak skorzystać z karty podarunkowej?

Kiedy obdarowana osoba wybierze już tą idealną parę okularów może za nią zapłacić kartą podarunkową. W sklepie stacjonarnym po prostu nią płaci jak gotówką. Na stronie internetowej wpisuje w odpowiednim miejscu kod. Jeśli karta nie pokrywa całej kwoty zakupu można dopłacić brakującą kwotę dowolnym sposobem.

Oprawy Sirene realizowane są standardowo ze szkłami korekcyjnymi marki Hoya w cenie. Wystarczy dostarczyć nam receptę na okulary, a mu skompletujemy całość.

Słońce przez cały rok

Okulary słoneczne to również idealny pomysł na prezent. Nasze oczy wymagają ochrony przed promieniami UV przez cały rok. Latem promieniowanie UVA jest wysokie od wschodu do zachodu słońca. W zimie w skutek odbicia promieni słonecznych od śniegu, ekspozycja na ultrafiolet jest nawet 100 razy większa niż podczas letniego dnia. Dlatego ważna jest prawidłowa ochrona oczu zarówno latem jak i zimą. Wszystkie modele okularów słonecznych Sirene posiadają filtr UV 400.Wybrane oprawy posiadają filtr UV 400 i polaryzację, chroniącą przed odblaskami. Oprawy przeciwsłoneczne można również zakupić za pośrednictwem karty podarunkowej. Realizujemy również okulary ze szkłami przeciwsłonecznymi z korekcją.

Nasze oczy wymagają ochrony przed promieniami UV przez cały rok

Oryginalny prezent

Wybór okularów na prezent, świadczy o tym, że został on podarowany przez osobę, która słucha potrzeb bliskich. Prezent wyjątkowy, o wymiarze zarówno praktycznym, jak również estetycznym. Prezent oryginalny, ale pozwalający na ostateczną decyzję obdarowanemu. Będzie to prezent, który długo będzie pamiętany i często używany. Okulary to przecież przedmiot codziennego użytku, który nosimy na środku twarzy. Nie ma znaczenia, czy będą to okulary korekcyjne, a może szkła do pracy przed komputerem czy przeciwsłoneczne? Karta podarunkowa Sirene uszczęśliwi każdego okularnika.  Poza tym jest pięknie zapakowana, wystarczy położyć ją pod choinką.

 

Copyright © 2020 Sirène