Badanie wzroku w Sirene - Sirene Eyewear

Badanie wzroku w Sirene

 

 

 

Profesjonalne badanie wzroku w Sirène

Badanie wzroku wykonujemy obecnie w salonie przy ul. Brackiej 18 i w Fabryce Norblina na Żelaznej 51/53 w Warszawie.

Oferujemy:

Badanie wzroku pod kątem doboru okularów korekcyjnych. Koszt badania 100 zł. Po badaniu otrzymasz bon w wysokości 50 zł na realizację okularów w Sirene. Badanie jest bezpłatne przy zakupie szkieł i opraw.

Badanie wzroku pod kątem doboru soczewek kontaktowych i doboru okularów. Koszt badania 150 zł. Cena badania zawiera: 2 wizyty (w tym wizyta kontrolna), pakiet startowy (soczewki próbne, płyn, naukę zakładania i zdejmowania oraz materiały i instrukcje w formie papierowej), po badaniu otrzymasz również bon w wysokości 50 zł na realizację okularów w Sirene. Dla swojego komfortu postaraj się nie robić makijażu w okolicy oczu, bezpośrednio przed badaniem pod kątem doboru soczewek kontaktowych.

Wybór nowych opraw czy soczewek kontaktowych to ostatni etap drogi do lepszego widzenia. Najlepszym początkiem tej przygody jest profesjonalne badanie wzroku w salonie Sirene.
W końcu Twoje oczy zasługują na wszystko co najlepsze!

Do you need an eye exam?

We invite you to an eye examination performed by our optometrists. When buying corrective glasses and frames, an eye examination is free of charge.

Twoje oczy to nasza specjalność

Jako wykwalifikowani optometryści i optycy postaramy się wyczytać wszystko z Twoich oczu. Każde badanie wzroku wykonujemy ze starannością i dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Poświęcimy Ci tyle czasu, ile Twoje oczy potrzebują. W tym czasie otrzymasz kompleksową informację na temat stanu Twojego wzroku i rady, jak o niego dbać.

Wyjątkowe spojrzenie

Każde oczy są wyjątkowe. My to wiemy i robimy wszystko, by każde badanie wzroku było zindywidualizowane i uszyte na miarę Twoich potrzeb. Każde badanie to osobna historia i wyjątkowe potrzeby. Nasi optometryści zadbają, by Twoje wyjątkowe spojrzenie otrzymało wyjątkową opiekę.

Po pierwsze rozmowa

Zanim zaczniemy dokładne badanie, z chęcią dowiemy się więcej o Twoich oczach i stylu życia. Krótki wywiad pozwoli nam lepiej zrozumieć potrzeby Twoich oczu. Jeżeli nosisz okulary lub soczewki kontaktowe pamiętaj o zabraniu ich ze sobą na badanie.

Zupełnie nowe spojrzenie

Po dokładnym badaniu wzroku przy użyciu profesjonalnego sprzętu postaramy się wyjaśnić Ci na czym dokładnie polega Twoja wada wzroku, bez względu na to czy jest astygmatyzm, krótkowzroczność czy cyfrowe zmęczenie oczu. Wytłumaczymy Ci poszczególne etapy badania i rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Dobierzemy odpowiedni typ soczewek odpowiadający Twojej wadzie i potrzebom wzrokowym. A to wszystko zapewni Ci nowe spojrzenie na świat.

Uśmiechnij się

Badanie wzroku w Sirene przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasze salony zaprojektowaliśmy tak, aby każdy czuł się w nim komfortowo i dobrze.

A po badaniu wzroku uśmiechnij się i popatrz na świat przez swoje nowe okulary.

Nie rezygnuj z lepszego widzenia. Wizytę u naszego optometrysty zarezerwujesz online.

To tylko chwila.

Więcej informacji otrzymasz pod numerem +48 732 590 003 lub kontaktując się mailowo: info@sireneeyewear.com

 

 

Copyright © 2020 Sirène