Badanie wzroku w Sirene

Profesjonalne badanie wzroku – Bracka 18

Badanie wzroku wykonujemy w salonie przy ul. Brackiej 18 w Warszawie po uprzedniej rezerwacji. Koszt badania wynosi 90 zł. Po badaniu otrzymasz bon w wysokości 50 zł na realizację okularów w Sirene.

Wybór nowych opraw to ostatni etap drogi do lepszego widzenia. Najlepszym początkiem tej przygody jest profesjonalne badanie wzroku w salonie Sirene. W końcu Twoje oczy zasługują na wszystko co najlepsze!

 

Twoje oczy to nasza specjalność

Jako wykwalifikowani optometryści i optycy postaramy się wyczytać wszystko z Twoich oczu. Każde badanie wzroku wykonujemy ze starannością i dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Poświęcimy Ci tyle czasu, ile Twoje oczy potrzebują. W tym czasie otrzymasz kompleksową informację na temat stanu Twojego wzroku i rady, jak o niego dbać.

Wyjątkowe spojrzenie

Każde oczy są wyjątkowe. My to wiemy i robimy wszystko, by każde badanie wzroku było zindywidualizowane i uszyte na miarę Twoich potrzeb. Każde badanie to osobna historia i wyjątkowe potrzeby. Nasi optometryści zadbają, by Twoje wyjątkowe spojrzenie otrzymało wyjątkową opiekę.

Po pierwsze rozmowa

Zanim zaczniemy dokładne badanie, z chęcią dowiemy się więcej o Twoich oczach i stylu życia. Krótki wywiad pozwoli nam lepiej zrozumieć potrzeby Twoich oczu. Jeżeli nosisz okulary lub soczewki kontaktowe pamiętaj o zabraniu ich ze sobą na badanie.

Zupełnie nowe spojrzenie

Po dokładnym badaniu wzroku przy użyciu profesjonalnego sprzętu postaramy się wyjaśnić Ci na czym dokładnie polega Twoja wada wzroku, bez względu na to czy jest astygmatyzm, krótkowzroczność czy cyfrowe zmęczenie oczu. Wytłumaczymy Ci poszczególne etapy badania i rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Dobierzemy odpowiedni typ soczewek odpowiadający Twojej wadzie i potrzebom wzrokowym. A to wszystko zapewni Ci nowe spojrzenie na świat.

Uśmiechnij się

Badanie wzroku w Sirene przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasz salon przy ul. Brackiej zaprojektowaliśmy tak, aby każdy czuł się w nim komfortowo i dobrze.

A po badaniu wzroku uśmiechnij się i popatrz na świat przez swoje nowe okulary.

Nie rezygnuj z lepszego widzenia. Wizytę u naszego optometrysty zarezerwujesz online.

To tylko chwila.

Więcej informacji otrzymasz pod numerem +48 732 590 003 lub kontaktując się mailowo: info@sireneeyewear.com

Copyright © 2020 Sirène