FOTOCHROMY – NOWA GENERACJA INTELIGETNYCH SZKIEŁ - Sirene Eyewear
Zapisz się na badanie

FOTOCHROMY – NOWA GENERACJA INTELIGETNYCH SZKIEŁ

Spis treści:

  1. Czym są okulary fotochromowe?
  2. Dla kogo przeznaczone są fotochromy?
  3. Nowa generacja soczewek fotochromowych.
  4. Fotochromy na każdą kieszeń.

CZYM SĄ OKULARY FOTOCHROMOWE?

Życie w mieście i dynamicznie zmieniające się warunki oświetleniowe bywają utrapieniem dla osób noszących okulary korekcyjne. Robienie zakupów, praca w biurze i przemieszczanie się w komunikacji miejskiej zmuszają nas do ciągłego sięgania po okulary przeciwsłoneczne i chowanie ich do pokrowca na rzecz opraw korekcyjnych. Wygodnym rozwiązaniem pozwalającym widzieć zarówno w intensywnym świetle słonecznym jak i we wnętrzach są okulary fotochromowe. Tak zwane fotochromy to soczewki okularowe, które zmieniają swoje zabarwienie pod wpływem promieni UV, chroniąc tym samym nasze oczy przed ich szkodliwym działaniem. Okulary fotochromowe to połączenie odpowiednio dobranej korekcji okularowej z zapewnieniem komfortu w każdych warunkach oświetlenia. Inteligentne soczewki Transitions Signature 8. generacji zapewniają swobodę widzenia wewnątrz jak i na zewnątrz przez cały dzień.

kobieta w okularach fotochromowych

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ FOTOCHROMY?

Okulary fotochromowe dedykowane są osobom noszącym na co dzień okulary korekcyjne, które zarazem cenią sobie komfort widzenia w każdych warunkach. Fotochromy świetnie sprawdzą się w mieście, pozwalając dopasowywać się do rytmu dnia i dynamicznie zmieniającego się oświetlenia. Naprzeciw potrzebom kierowców powstała także nowa generacja soczewek Transitions XTRActive, które pozwalają na umiarkowane zaciemnienie szkieł nawet za przednią szybką samochodu, która absorbuje promienie UV.

NOWA GENERACJA SOCZEWEK FOTOCHROMOWYCH

Soczewki Essilor Transitions Signature 8. generacji to niespotykana dotąd szybkość zaciemnienia. Proces trwa do 30% szybciej niż w przypadku soczewek poprzedniej generacji. Inteligentne szkła fotochromowe Transitions Signature 8. generacji to połączenie wielu cech: ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV, szybkiej reakcji na zmieniające się warunki oświetleniowe, pełnej przejrzystości w pomieszczeniach oraz jakości, za którą stoi wiele generacji udoskonalania soczewek fotochromowych. Dodatkowo, specjalna powłoka Crizal Sapphire UV zabezpiecza szkła przed zarysowaniami, dzięki czemu okulary są trwałe i odporne. Inteligentne szkła fotochromowe Transitions Signature 8. generacji to technologia pozwalająca na kilkusekundowe zaciemnienie szkieł na zewnątrz oraz praktycznie natychmiastowe powrócenie ich do przezroczystości wewnątrz. Odbywa się to szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

okulary-fotochromowe

FOTOCHROMY NA KAŻDĄ KIESZEŃ

W Sirene wierzymy, że komfort i wygoda użytkowania okularów do podstawa, dlatego też chcemy, aby nasze oprawy mogły Wam towarzyszyć w każdych warunkach. Przygotowaliśmy specjalną ofertę na nową generację soczewek fotochromowych Transitions. Fotochromy Transitions Gen 8., w kolorach szary, brązowy i szaro-zielony oferujemy w cenie od 390 zł za parę. Z myślą o kierowcach wprowadziliśmy także ofertę na szkła fotochromowe Transitions Gen. 8 XTRActive Crizal Sapphire UV w cenie od 490 zł. Wybierz swoje idealne fotochromy na wiosnę.

Copyright © 2024 Sirène