Trendy na wiosnę – przegląd okularów przeciwsłonecznych - Sirene Eyewear
Zapisz się na badanie

Trendy na wiosnę – przegląd okularów przeciwsłonecznych

 

Z dnia na dzień słońce coraz wyżej unosi się na horyzoncie i z każdym dniem przybywa także słonecznych godzin w ciągu doby. Już na wiosnę warto zadbać o właściwą kondycję swojego wzroku, nie narażając oczu na szkodliwe działanie promieni słonecznych. W Sirene wyznajemy zasadę, że okulary to nie tylko niezbędne akcesorium, poprawiające jakość widzenia, lecz także biżuteria, która zdobi nas każdego dnia.

 

Od pewnego czasu w designie okularów króluje trend tzw. patentek – okularów bez oprawek. Mogą one przyjmować różne kształty, jednak ostatnio serca podbijają te okrągłe i lekko geometryczne ze ściętymi bokami. Cechuje je bardzo delikatny i subtelny wygląd. Charakteru nadadzą im szkła przyciemniane gradientowo – mocniej u góry i słabiej na dole okularów.

Portia-Sun-Sirene-okulary-przeciwsłoneczne

Portia Sun

Rigel_sun-okulary-przeciwsłoneczne

Rigel Sun + soczewki przeciwsłoneczne

 

W Sirene stawiamy na wysoką jakość wykonania, wytrzymałe materiały, ale i nieprzeciętny, ponadczasowy design. Oprawy okularowe wykonane z włoskiego acetatu Mazzucchelli, uzupełnione o przyciemniane szkła przeciwsłoneczne to klasyka, która nigdy się nie znudzi. Bez względu na to czy będą to lekko kocie okulary czy masywniejsze oprawy, magia detali i subtelnych wzorów sprawi, że będą one jedyne w swoim rodzaju.

ida-classic-sun-przecisłoneczne-okulary-tytanoweIda Classic + czarne soczewki przeciwsłoneczne


okulary-meskie-przeciwsloneczne
Hele Black Sun

 

Zdecydowanie ponadczasowym rozwiązaniem są okulary okrągłe lub klasyczne, lekko prostokątne z cienkimi złotymi lub srebrnymi tytanowymi ramkami. Stanowią one wytrzymałą konstrukcję o designerskim kształcie. Można do nich zastosować przyciemniane szkła lustrzane.

Ursa-Gold-SunUrsa Gold calisto-gold-sun

Calisto Gold

Kształty okularów przeciwsłonecznych bywają różne. Często dobieramy je do rysów naszej twarzy. Warto jednak dodać do nich coś, co wyróżni nas spośród tłumu i sprawi, że dana oprawa będzie wyjątkowa. Mogą to być łańcuszki, dodatek do okularów pełniący dodatkową funkcję biżuteryjną. Zrobione ze szlachetnych materiałów, dodadzą szyku każdej oprawie.

ida-black-sun-okulary-tytanowe

Ida Black Sun, okulary tytanowe

venus-silver-matte-przeciwsłoneczne

Venus Matte Silver Sun

Okulary przeciwsłoneczne to rzecz, która przez większą część roku towarzyszy nam praktycznie na co dzień. W Sirene pragniemy, aby każdy, kto nosi okulary mógł z dumą pokazywać je na swojej twarzy, dlatego stworzyliśmy opcję kastomizacji okularów. Teraz, każdą parę opraw okularowych dostępnych w sklepie online Sirene można zamienić na okulary przeciwsłoneczne z korekcją lub bez i z wybranym przez siebie kolorem zaciemnienia czy opcjami dodatkowymi. Wszystko po to, aby każdy z nas znalazł te jedyne wymarzone.

 

Copyright © 2024 Sirène