Salon Sirene - Wilcza 71 z miłą atmosferą - Sirene Eyewear
Zapisz się na badanie

Salon Sirene – Wilcza 71 z miłą atmosferą

Od połowy czerwca przy ul. Wilczej 71 w Warszawie możecie odwiedzać nas w naszym showroomie. Pomyśleliśmy, że chętnie opowiemy Wam troszkę więcej o samym miejscu. Poniżej kilka słów o showroomie od samych twórców marki, czyli Joanny Jurczak i Kamila Pączkowskiego.

Jakim miejscem ma być Sirene? Czym chcemy się wyróżniać, z czego jesteśmy dumni? 

Kamil: Chcieliśmy stworzyć przestrzeń, w której można w pełni doświadczyć wartości, które nam przyświecają podczas budowania marki Sirene. A są to klasyczny design, najtrwalsze materiały, kosmiczne akcenty, dostępność. Dotyczy to zarówno wystroju wnętrza, ale też ludzi, którzy prowadzą nasz showroom – oni sobą oddają to czym jest marka. A przy okazji jest to miejsce z pełną kolekcją opraw, większymi niż na naszej stronie możliwościami doboru szkieł. Jest to też miejsce, gdzie planujemy często pracować z Asią i wchodzić w relację z naszymi klientami.

Joanna: To wszystko w swobodnej atmosferze oddającej ducha marki – muzyce, ciekawej rozmowie, w otoczeniu pięknych przedmiotów.

Wystrój i koncept wizualny

Joanna: Projekt wnętrza stworzyło studio projektowe This, którego współtwórcą jest Kamil. Wykonawcą mebla na okulary jest warszawska firma Mech-go, w której pracuje mój tata. Pracowaliśmy również z tapicerem z Warszawy, z którym współpracowałam już na studiach. Tak więc projekt wnętrza stworzyliśmy lokalnie, w oparciu o najlepiej nam znane źródła.

Joanna: Projekt witryny to zasługa Malwiny Konopackiej, którą również znam jeszcze z czasów studiów na Wzornictwie. Malwina, jest wspaniałą, zdecydowaną projektantką. Spotkałyśmy się raz i ona od razu wiedziała, co powinno powstać. W naszym showroomie nie mogło też zabraknąć wazonu OKO projektu Malwiny.

Kamil: Miejsce jest niewielkie (ok 25 m2) i wyzwaniem było funkcjonalne i jednocześnie ciekawe zaaranżowanie przestrzeni, tak aby można było wyeksponować 150 opraw, stworzyć wygodną przestrzeń dla klientów. Dlatego wykorzystaliśmy wszystkie walory pomieszczenia, jak 3 m wysokość, duże parapety przerobiliśmy na siedziska. Przy okazji nasz showroom znajduje się w przepięknej przedwojennej kamienicy, która zawsze mi się podobała. Fajnie, że jesteśmy właśnie tutaj.

Kamil: Dużym wyzwaniem podczas pracy nad wnętrzem była koncepcja mebla eksponującego okulary. Zależało nam na tym, aby konstrukcja była uniwersalna i modułowa oraz dawała wiele możliwości aranżacyjnych. Okulary miały być bohaterami tej przestrzeni, dlatego każda oprawka jest umieszczona na dedykowanej półce, a biały kolor półek pozwala na właściwą ekspozycję kolorystyki i detali. Tło natomiast jest oparte na drewnianych listewkach w kolorze teak’u, co tworzy przyjemny, ciepły klimat.

Joanna: Pozostaje nam tylko zaprosić wszystkich bardzo serdecznie, aby osobiście odwiedzili nas na Wilczej 71 (wejście od Emilii Plater!). Postaramy się jak najlepiej pomóc w dobrze idealnych okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych.


Wybierz swoje okulary

  

Soczewki korekcyjne marki HOYA  z powłoką antyrefleksyjną są już w cenie oprawek

Copyright © 2024 Sirène