Prezent, który zostanie na dłużej - Sirene Eyewear
Zapisz się na badanie

Prezent, który zostanie na dłużej

Każdy z nas lubi być obdarowywany! A kto powiedział, że okulary nie mogą stać się idealnym podarunkiem dla bliskiej osoby? Istnieje kilka możliwości podarowania bliskim dobrego widzenia. Bon lub karta podarunkowa to sprawdzony, a przede wszystkim trafiony sposób na świąteczny prezent.

karta-prezent

Prezent idealny na co dzień

Powoli zaczyna się prezentowy zawrót głowy. Jesteśmy zdania, że nic tak nie cieszy, jak podarunek, który jest wyrazem troski bliskiej osoby. Jednocześnie wierzymy, że prezenty dane z głową, z których obdarowani będą mogli korzystać przez lata, cieszą jeszcze mocniej. Okulary mogą stać się idealnym pomysłem na prezent, który będzie cieszył osobę obdarowaną każdego dnia. Z drugiej strony karta podarunkowa na okulary aspiruje do miana prezentu idealnego ze względu na to, że nie musisz stać przed trudnym pytaniem „czy mój prezent na pewno się spodoba?”. 

prezent

Bon, karta podarunkowa lub nowe oprawki

Okulary na prezent możesz podarować w kilku postaciach. W Sirene istnieje możliwość zakupu karty podarunkowej na określoną kwotę lub przekazania bonu zniżkowego. Nie musisz więc stać przed ciężkim wyborem, które okulary będą najlepsze na prezent. Możesz też po prostu wybrać odpowiednie oprawy, jeżeli wiesz, które spodobają się bliskiej Ci osobie. Wtedy w późniejszym terminie obdarowana osoba będzie mogła zrealizować swoją receptę okularową i dobrać odpowiednie do wady wzroku soczewki. 

Wybierając okulary na prezent możesz mieć pewność, że będzie to sprawdzona i praktyczna opcja. Dzięki kartom podarunkowym Twój prezent nigdy nie trafi do worka „nietrafione prezenty, z których nie skorzystam”. Okulary są też wyrazem troski o drugą osobę oraz stylowym dodatkiem do każdej stylizacji. Przecież nie trzeba mieć wady wzroku, żeby móc nosić okulary  

Karta Podarunkowa

Karta podarunkowa jest zawsze dobrym rozwiązaniem. Dzięki niej, prezent jest najbardziej spersonalizowany – w końcu zakupu dokonuje sam obdarowany. W Sirene dostępne są karty podarunkowe o wartości: 200 PLN, 300 PLN, 490 PLN, 590 PLN i 800 PLN. Możesz też zapytać naszego doradcę to spersonalizowaną ofertę. Dzięki szerokiemu wachlarzowi kwot, masz możliwość wyboru odpowiedniej opcji. Kartę podarunkową można wykorzystać w dogodnym terminie na wszystkie produkty z asortymentu Sirene.

prezent-siren-karta-podarunkowa

Nowe oprawki z możliwością realizacji recepty

Jeżeli wiesz, które oprawki podobają się osobie, którą chcesz obdarować możesz skorzystać z możliwości zakupu opraw i realizacji recepty okularowej w późniejszym terminie. Taka opcja idealnie sprawdzi się, kiedy osoba, której chcesz podarować okulary już wybrała dla siebie idealny model, przymierzyła go i jest pewna zakupu. Dzięki możliwości realizacji recepty w późniejszym terminie nie musisz podstępem podchodzić bliskiej Ci osoby jaką ma wadę wzroku ani szukać po szufladach jej recepty okularowej!

Okulary zerówki

Przy okularach zerówkach znika problem recepty na okulary, a pozostaje tylko wybór ulubionych opraw. Okulary bez korekcji mogą być idealnym prezentem dla osób spędzających dużo czasu przed komputerem. Dołożenie do takich okularów soczewek z filtrem BlueControl chroni nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem światła niebieskiego. Zerówki to też ciekawy pomysł na prezent dla osób, które marzą o nowych okularach jako dodatku do swojej stylizacji. Więcej o okularach zerówkach oraz o tym, na co zwrócić uwagę przy ich zakupie, przeczytasz tu 

Znajdź dla siebie opcję z Sirene

Okulary na prezent mogą wydawać się pomysłem, który nie jest prosty do zrealizowania. Jeżeli chcesz podarować swoim bliskim dobre widzenie możesz zdecydować się kartę podarunkową, dzięki której obdarowana osoba samodzielnie wybierze dla siebie idealną opcję. Nasi doradcy służą pomocą przy wyborze pasujących opraw i odpowiednich soczewek, a duży wybór oprawek dostępnych w salonie sprawia, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! A jeżeli wiesz, które okulary skradły serce bliskiej Ci osoby, nic nie stoi na przeszkodzie, by obdarować ją właśnie nimi. Będzie to na pewno prezent, który stanie się wyrazem troski i miłości.

Hele_Turtle_Front

Oprawki Sirene – wygodne i eleganckie

Vega_Cyrstal

Copyright © 2024 Sirène