Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% rabat.

Warszawa Warsaw

Warszawska marka: Sirène

Czytaj całość tu

 

I rzeczywiście, najbardziej wymagający klienci, którzy przymierzają okulary, zaprojektowane przez Joasię, od razu czują tę jakość. Zachwycają się acetetami, które imitują kamień, sprowadzanymi ze świetnej fabryki Mazzucchellego pod Mediolanem. Doceniają dopracowane detale.

Kamil: – Nasze okulary są dla ludzi, którzy mają swój świat, są siebie świadomi. U nas mogą wybrać coś, co do tego ich świata będzie pasować. Nie chodziło nam o stworzenie po prostu okularów, bo to jest łatwe. Ale o przedmiot, który ma jakąś wielowątkową historię, który jest jakiś.

Wszystkie elementy marki opowiadają tę historię. Nazwa Sirène może kojarzyć się z syrenką warszawską, ale też „Syrenami z Tytana” Kurta Vonneguta. Są kosmiczne nazwy poszczególnych modeli okularów (Saturn, Orion, Pluto, Venus, Cassiopeia), wizjonerska sesja zdjęciowa Jacka Kołodziejskiego i Anny Łoskiewicz. To wszystko uruchamia wyobraźnię.

Sirène to historia o tym, że jesteśmy częścią kosmosu. To też historia wizjonerów. Może dzięki nim optymizm ery kosmicznej choć trochę nam się udzieli?

Dodaj komentarz

Copyright © 2018 Sirène