Okulary na miarę - Sirene Eyewear
Zapisz się na badanie

Okulary na miarę

Nadeszła przyszłość okularów.
Okulary drukowane w Sirène.

Dzięki najnowszej technologii marki Hoya, drukujemy oprawki 3d po uprzednim skanie Twojej twarzy. Odwiedź nas na Brackiej 18, zrób darmowy skan twarzy i dowiedz się jakie oprawy są idealne dla Ciebie.

Yuniku to pierwsze okulary wizjocentryczne drukowane w technologii druku 3D, dopasowane do rysów twarzy, oferujące najlepsze parametry widzenia i komfort użytkowania. Twoja twarz, z jej kształtem, rysami i emocjami jest niepowtarzalna. Wyraź siebie. Określ swój styl. Wybierz Yuniku.

ODWIEDŹ NAS

 

Przyjazne dla środowiska – 70% mniej odpadów

Yuniku to nie tylko spersonalizowane okulary. Ich produkcja generuje do 70% mniej odpadów tradycyjne metody wykonywania opraw.  Drukowanie 3D tworzy potrzebne oprawki, wykorzystując tylko niezbędne materiały. Niczego więcej. Spersonalizowane okulary nie zużywają więcej zasobów niż trzeba, co prowadzi do znacznej redukcji odpadów.Klient nie musi rezygnować z wzornictwa ani dopasowania na rzecz ekologii. Yuniku reprezentuje przyszłość okularów, a przyszłość jest świadoma zmian klimatycznych.

Spersonalizowane okulary

Zwykłe oprawki i soczewki można dopasować do Ciebie tylko do pewnego stopnia. Yuniku, z kolei, wykorzystuje rewolucyjne podejście, oceniając potrzeby widzenia i cechy twarzy użytkownika za pomocą technologii skanowania 3D.Drukowanie 3D umożliwia dalsze dostosowanie oprawek.Projektowanie okularów w oparciu o konkretną twarz otwiera drzwi do całkowicie nowego sposobu korekcji wad wzroku. Oprawka została tak zaprojektowana, aby idealnie pasowała do Twojej twarzy, w komfortowy sposób trzymała się na nosie i zachowywała optymalną odległość od policzków i rzęs. W efekcie nie przesuwa się, nie zaczepia i nie ociera.

Higieniczne, bezkontaktowe dopasowanie

Wraz z pandemią COVID-19 nasza przyszłość znacząco się zmieniła, a bezpieczeństwo jest naszym największym priorytetem. System skanowania twarzy Yuniku umożliwia klientom wirtualne przymierzanie oprawek.Podczas wizyty klient może obejrzeć oprawki wirtualnie na ekranie, zobaczyć swoje zdjęcie w wybranych oprawkach, dopasowanych przez platformę wyposażoną w skaner wysokiej rozdzielczości, a następnie wygenerować okulary idealnie dostosowane do potrzeb.Proces ten zajmuje tylko kilka minut i eliminuje konieczność bezpośredniego kontaktu. Dzięki mniejszemu kontaktowi klienci Yuniku mogą być pewni swojego bezpieczeństwa.

Kolekcje

Gama Yuniku to wybór ekskluzywnych modeli oprawek, kolorów i rodzajów wykończenia. Do oprawek można dobrać soczewki jednoogniskowe, soczewki progresywne oraz soczewki do pracy z ekranami cyfrowymi – przeznaczone do okularów korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych.

Ørgreen + Yuniku

Ørgreen, słynny duński producent okularów, połączył „doskonałe widzenie i wygodę noszenia okularów” Yuniku, z mantrą „dobrego wyglądu”.

18 MODELI I 10 KOLORÓW Poznaj kolekcję

Odwiedź nas na Brackiej 18 w Warszawie i dowiedz się więcej.
Zrób bezpłatny skan swojej Twarzy i sprawdź jakie oprawki są dla Ciebie idealne.

 

Copyright © 2020 Sirène