Nowa kolekcja już w sprzedaży! - Sirene Eyewear
Zapisz się na badanie

Nowa kolekcja już w sprzedaży!

Nie trzeba było długo czekać na nowe modele okularów. Na naszej stronie właśnie pojawiły się kolejne modne oprawki!

Na nową kolekcję składa się łącznie 15 propozycji. Tym razem proponujemy Wam oprawki o klasycznym kształcie, jednak zróżnicowane pod względem kolorystycznym. Możecie znaleźć zarówno eleganckie i stonowane czarne okulary jak również zaskakujące i przykuwające uwagę oprawki w kolorze miodu czy malinowego różu.

Zdecydowanie postawiliśmy na acetat jako materiał wyjątkowo trwały oraz lekki i wygodny. W konstrukcji okularów pojawiają się także metalowe noski ułatwiające regulację. Wybrane oprawy posiadają zawiasy typu flex ułatwiające  zakładanie i zdejmowanie dzięki odginającym się zausznikom.

W nowej kolekcji znajdziecie okulary nawiązujące stylistyką do lat 60 i 70, ale w odświeżonym wydaniu.
Wszystkie modele są dostępne w domowej przymierzalni, co oznacza, że możecie sprawdzić u siebie w domu dowolne 4 pary okularów przez 4 dni, bez żadnych opłat i żadnych konsekwencji.

Cupid to bardzo ciekawe i intrygujące oprawy w kolorze czarnym. Ciekawe wzornictwo dopełniają ozdobne gwiazdki na froncie i zausznikach, a wygodę zapewniają metalowe regulowane noski.

 

Cupid-Sirene-okulary

Eris to eleganckie oprawki z acetatu. Noski zostały pokryte silikonem co zapobiega ich ześlizgiwaniu i wpływa na wygodę noszenia.

Eris-okulary-damskie-unisex

Leo to oprawki w całości wykonane z acetatu, które występują w 3 wariantach kolorystycznych.

Mira to okrągłe oprawki z acetatu z metalowymi noskami. Okulary o eleganckim klasycznym kształcie można wybrać w jednym z 3 dostępnych kolorów.

Okulary Sirius Turtle to propozycja dla tych, którzy dobrze czują się w eleganckich, szylkretowych oprawach.
Klasyczne, masywne oprawy, o wyraźnym stylu. Sirius to oprawy unisex, które pasują do wielu typów twarzy.
Oprawy wykonane są z acetatu włoskiej firmy Mazzucchelli.

sirius-okulary-korekcyjne-szylkret

Okulary Pan to jeden z najbardziej klasycznych modeli, które nigdy nie wychodzą z mody. Oferujemy je w kolorze czarnym oraz brązowym

Pandora to okrągłe okulary w stylu retro. Ich kształt nawiązuje do klasycznych opraw z początku XX wieku. Warto też zwrócić uwagę na zdobienie w postaci gwiazdek na froncie i zausznikach. Okulary są dostępne w 2 wariantach kolorystycznych.

Zobacz wszystkie oprawki z nowej kolekcji

Copyright © 2020 Sirène