Newsletter Sirène

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% zniżki.

Nowa kolekcja już w sprzedaży!

Nie trzeba było długo czekać na nowe modele okularów. Na naszej stronie właśnie pojawiły się kolejne modne oprawki!

Na nową kolekcję składa się łącznie 15 propozycji. Tym razem proponujemy Wam oprawki o klasycznym kształcie, jednak zróżnicowane pod względem kolorystycznym. Możecie znaleźć zarówno eleganckie i stonowane czarne okulary jak również zaskakujące i przykuwające uwagę oprawki w kolorze miodu czy malinowego różu.

Zdecydowanie postawiliśmy na acetat jako materiał wyjątkowo trwały oraz lekki i wygodny. W konstrukcji okularów pojawiają się także metalowe noski ułatwiające regulację. Wybrane oprawy posiadają zawiasy typu flex ułatwiające  zakładanie i zdejmowanie dzięki odginającym się zausznikom.

W nowej kolekcji znajdziecie okulary nawiązujące stylistyką do lat 60 i 70, ale w odświeżonym wydaniu.
Wszystkie modele są dostępne w domowej przymierzalni, co oznacza, że możecie sprawdzić u siebie w domu dowolne 4 pary okularów przez 4 dni, bez żadnych opłat i żadnych konsekwencji.

Cupid to bardzo ciekawe i intrygujące oprawy w kolorze wzburzonego morza. Ciekawe wzornictwo dopełniają ozdobne gwiazdki na froncie i zausznikach, a wygodę zapewniają metalowe regulowane noski.

Eris to eleganckie oprawki z acetatu. Noski zostały pokryte silikonem co zapobiega ich ześlizgiwaniu i wpływa na wygodę noszenia. Okulary są dostępne w kolorze burgundowej czerwieni lub w ciepłym odcieniu brązu z gradientem.

Leo to oprawki w całości wykonane z acetatu, które występują w 3 wariantach kolorystycznych.

Mira to okrągłe oprawki z acetatu z metalowymi noskami. Okulary o eleganckim klasycznym kształcie można wybrać w jednym z 3 dostępnych kolorów.

Okulary Nix to propozycja dla tych, którzy dobrze czują się w dużych, ale lekkich oprawach prostokątnych

Okulary Pan to jeden z najbardziej klasycznych modeli, które nigdy nie wychodzą z mody. Oferujemy je w kolorze czarnym oraz brązowym

Pandora to okrągłe okulary w stylu retro. Ich kształt nawiązuje do klasycznych opraw z początku XX wieku. Warto też zwrócić uwagę na zdobienie w postaci gwiazdek na froncie i zausznikach. Okulary są dostępne w 2 wariantach kolorystycznych.

Zobacz wszystkie oprawki z nowej kolekcji

Copyright © 2018 Sirène