Nowy Salon Sirène w Fabryce Norblina - Sirene Eyewear
Zapisz się na badanie

Nowy Salon Sirène w Fabryce Norblina

Spotkajmy się w nowym salonie!

Co to był za rok! Zaczęliśmy go odważnie – otwierając nowy salon Sirene na ul. Brackiej. Kończymy go jeszcze odważniej – właśnie oddaliśmy w Wasze ręce kolejne nowe miejsce! Oba salony, poza profesjonalną obsługą i dużym wyborem modnych opraw, oferują specjalistyczne badanie wzroku pod kątem doboru okularów i soczewek kontaktowych. Z dumą możemy stwierdzić, że w tym roku przyłożyliśmy maksimum sił, aby dać Waszym oczom absolutnie wszystko, co najlepsze.

Nowy salon – nowy początek

Nowo otwarty salon Sirene mieści się w wyjątkowym miejscu. Wchodząc tam, można odnieść wrażenie, że na chwilę odeszło się od zgiełku miasta i zanurzyło w klimatycznej przestrzeni starej fabryki. Przychodzi Wam już do głowy, gdzie nas znajdziecie? Mowa oczywiście o Fabryce Norblina, czyli nowym miejscu kulturalnych spotkań Warszawiaków. Salon mieści się w skrzydle usługowo – handlowym. Dzięki dobrze skomunikowanej okolicy, można dostać się tu zarówno metrem, autobusem i tramwajem. Ku wygodzie wszystkich, w Fabryce Norblina znajduje się ogólnodostępny parking dla samochodów.

Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy

Fabryka_Norblina_Warszawa_Salon_Optyczny

Bardzo cieszymy się, że nasz nowy salon znajduje się w tak magicznym miejscu jak Fabryka Norblina. To tętniące życiem miejsce sięga swoją historią aż 200 lat wstecz, co można poczuć, dzięki dobrze zachowanym i odrestaurowanym elementom przestrzeni fabryki. Przechadzając się pasażem możemy na każdym kroku zauważyć nawiązania do tradycji historycznych miejsca. Co jeszcze znajdziesz w fabryce Norblina? Poza częścią usługowo – handlową znajduje się tu największa przestrzeń gastronomiczna w Warszawie – Food Town. Przybywając tu ze znajomymi lub solo możemy w mgnieniu oka odbyć kulinarną podróż dookoła świata. W zabytkowych halach zlokalizowane są restauracje serwujące dania kuchni z całego świata, których możesz skosztować przy dźwiękach muzyki na żywo lub innych wydarzeń kulturalnych.

Z Food Town możemy wybrać się piętro wyżej, a naszym oczom ukaże się bardzo stylowe kino. Ekskluzywny bar, serwujący przekąski i drinki alkoholowe i bezalkoholowe, które można zabrać na seans, muzyka jazzowa na żywo, wystawy dzieł sztuki, a przede wszystkim jakościowy ekran kinowy i bardzo wygodne fotele, to wszystko, co oferuje nam kino KINOGRAM. Będąc w przestrzeni kina w pierwszych minutach można odnieść wrażenie, że wylądowało się w miejscu łączącym elegancję z epoki Wielkiego Gatsbiego, z nowoczesnością na miarę XXI wieku,

Salon pełen możliwości


Nasze salony projektujemy tak, aby były przestrzenią pełną dobrego designu i stylu. Miła i profesjonalna obsługa służy pomocą przy wyborze najlepszych rozwiązań okularowych i pasujących opraw. Dążymy do tego, aby wizyta w naszych salonach była doświadczeniem pełnym i wartościowym. Atmosferę miejsca tworzą drewniane elementy wystroju, rozmowa z doradcami i sącząca się z głośników przyjemna muzyka. To wszystko sprawia, że Sirene daje Twoim oczom to, na co zasługują, czyli wszystko, co najlepsze.

 

Copyright © 2024 Sirène