Profesjonalne badanie wzroku w salonie Sirene - Sirene Eyewear
Zapisz się na badanie

Profesjonalne badanie wzroku w salonie Sirene

Profesjonalne badanie wzroku w salonie Sirene

Badanie wzroku wykonujemy obecnie w salonie przy ul. Brackiej 18 i Żelaznej 51/53 (Fabryka Norblina) w Warszawie. Wizytę u naszych optometrystów zarezerwujesz online.

ZAREZERWUJ TERMIN

bezplatne-badanie-wzroku-optyk-warszawa-sirene

Wybór nowych opraw czy kupno soczewek kontaktowych to ostatni etap drogi do lepszego widzenia. Najlepszym początkiem tej przygody jest profesjonalne badanie wzroku w salonie Sirene. W końcu Twoje oczy zasługują na wszystko co najlepsze!

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Badanie wzroku pod kątem doboru okularów korekcyjnych

Koszt badania wynosi 100 zł.

Badanie wzroku pod kątem doboru soczewek kontaktowych i doboru okularów

Koszt badania wynosi 150 zł.

Badanie wzroku pod kątem doboru soczewek kontaktowych i doboru okularów

Cena badania zawiera: 2 wizyty (w tym wizyta kontrolna), pakiet startowy (soczewki próbne, płyn, naukę zakładania i zdejmowania soczewek oraz materiały i instrukcje w formie papierowej).

W czasie badania wzroku przy użyciu profesjonalnego sprzętu postaramy się wyjaśnić Ci, na czym dokładnie polega Twoja wada wzroku, bez względu na to czy jest astygmatyzm, krótkowzroczność czy cyfrowe zmęczenie oczu. Dowiemy się, jakie są potrzeby Twoich oczu, wytłumaczymy Ci poszczególne etapy badania i rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości. Dobierzemy odpowiedni typ soczewek odpowiadający Twojej wadzie i potrzebom wzrokowym.
A to wszystko zapewni Ci nowe spojrzenie na świat.

Dlaczego warto wybrać badanie wzroku w Sirene?

profesjonalizm
Badanie wzroku wykonujemy przy użyciu specjalnie do tego przygotowanego sprzętu. Nasi optometryści posiadają kwalifikację Polskiego Towarzystwa Optyki i Optometrii, co potwierdza nadany im numer optometrysty.
czas trwania
Realizujemy usługę uszytą na miarę Twoich potrzeb. W ciągu badania, ze starannością o najmniejszy szczegół sprawdzimy kondycję Twojego wzroku i jasno wytłumaczymy Ci wszystkie elementy badania.
kompleksowośćW Sirene oferujemy nie tylko badanie wzroku pod kątem doboru odpowiednich okularów, ale również pod kątem doboru szkieł kontaktowych. Kompleksowa usługa pozwala w pełni zaopiekować się Twoimi oczami. Podczas badania nauczymy Cię również korzystania ze soczewek kontaktowych oraz przekażemy pakiet informacji na start.
bezpieczeństwo
O nic się nie martw. Nasze salony i gabinety są na bieżąco dezynfekowane, a obsługa zawsze korzysta ze wszystkich środków ostrożności, w tym maseczek.
miła atmosfera
Badanie wzroku w Sirene przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasz salon przy ul. Brackiej zaprojektowaliśmy tak, aby każdy czuł się w nim komfortowo i dobrze.

Twoje oczy to nasza specjalność

Każde oczy są wyjątkowe. My to wiemy i robimy wszystko, by każde badanie wzroku było zindywidualizowane pod Twoje potrzeby. Każde badanie to osobna para oczu. Jako wykwalifikowani optometryści i optycy postaramy się wyczytać wszystko z Twoich oczu i dopasować najlepsze rozwiązania soczewkowe i okularowe. Twoje wyjątkowe spojrzenie otrzyma wyjątkową opiekę. A to wszystko zapewni Ci nowe spojrzenie na świat.

Umów wizytę online:

ZAREZERWUJ TERMIN

Zarezerwuj termin wizyty pod numerem +48 732 590 003

lub kontaktując się mailowo: info@sireneeyewear.com

Copyright © 2024 Sirène